שרות 24 שעות 6 ימים בשבוע 

  חייגו עכשיו 0503017500

  1. דף הבית
  2. /
  3. שירותים
  4. /
  5. פורץ מנעולים
  6. /
  7. פורץ מנעולים במעלה אדומים

פורץ מנעולים במעלה אדומים

פעמים רבות אנחנו נתקלים בתופעה הבאה: אנשים תקלים בבעיה כלשהי בין אם מדובר במפתח שאבד או נשבר, או שמצבים שונים כאלה ואחרים – בוחרים את הבחירה הבאה: במקום לקרוא לאיש מקצוע: פורץ מנעולים במעלה אדומים, הם מנסים לפרוץ בכוחות עצמם.

ועל זה חשוב לנו לתת כאן כמה התייחסויות:

 

בין אם זה נובע משיקוליי מהירות, רצון לחסוך כסף, תחושת אי נעימות מאחד מבני המשפחה או דאגה ממה יחשבו עליהם (ועל התקלה או הנזק שגרמו למשל באיבוד או שבירת מפתח...)ומהרצון להחליק את ה"פאדיחה" מהר ככל האפשר מבלי שאף אחד ישים לב או בין אם זה מתוך מחשבה שאין בעיה הם יכולים להתמודד עם הבעיה הזו לבד- חלק מהלקוחות מנסים לפרוץ את המנעול בכוחות עצמם במקום להזמין פורץ מנעולים במעלה אדומים.

 

האמינו לנו שמהניסיון רב השנים שלנו: מוטב לכם מהרבה מאוד בחינות להזמין פורץ מנעולים במעלה אדומים במקום לנסות ולטפל בתקלה הזו בעצמכם. לפורץ מנעולים במעלה אדומים בניגוד אליכם, יש שילוב של מספר דברים שיעזור לו לטפל בתקלה בצורה מוצלחת הרבה יותר ממה שאתם תטפלו בה: לפורץ מנעולים במעלה אדומים גם הידע וההכשרה וגם הניסיון הפרקטי בשטח. מצד אחד הוא מכיר את כל סוגי הצילינדר והמנגנונים, כיצד הם פועלים, כיצד מוברגים, מחוזקים, זוויות וסוגי נעילה ועוד שלל דברים שחשוב לדעת במקצוע כזה. בנוסף לידע התיאורטי הוא מכיר את דרך העבודה שלהם מתוקף הניסיון שלו וכמות הפריצות שהוא כפורץ מנעולים מנוסה במעלה אדומים כבר ביצע בפועל. כמובן שלפורץ מנעולים במעלה אדומים חשוב שיהיו גם כלי עבודה הטובים ביותר לביצוע הפריצה בצורה עדינה, כזו שלא תזיק לרכוש.

 

בשורה התחתונה – נמליץ לכם בחום רב ובאופן גורף – לא לנסות לעשות את זה לבד ובעצמיכם. לא פעם אנשים מתקשרים אלינו להזמין פורץ מנעולים במעלה אדומים לאחר שהם ניסו לטפל ב"בעיה" בכוחות עצמם ולצערנו ברוב המקרים הנזק הוא גדול יותר לו הם היו פונים אלנו מבלי לגעת כלל. לעיתים הפעולות או המאמצים שלהם לסדר את הבעיה- רק מחמירים אותה והמנעול נתקע" או "מסתבך" באופן מורכב יותר וכך יוצא שבמקרה כזה העבודה בשטח של פורץ מנעולים במעלה אדומים רק הופכת להיות ממושכת, מורכבת יותר ולעיתים גם בדבר יבוא לידי ביטוי בעלות גבוה יותר. כמאמר המשפט: "רב הנזק על התועלת".

אז נמליץ לכם תמיד להמתין בסבלנות עוד כמה דקות והמתין עד בואו של פורץ מנעולים במעלה אדומים – שיטפל בבעיה באופן מקצועי וחלק.


טואול - אתרים באינטרנט