שרות 24 שעות 6 ימים בשבוע 

  חייגו עכשיו 0503017500

  1. דף הבית
  2. /
  3. שירותים
  4. /
  5. מנעולן
  6. /
  7. מנעולן במבשרת ציון

מנעולן במבשרת ציון

מנעולן במבשרת ציון בזמן הגעה קצר

מבשרת ציון היושבת בפאתי ירושלים על רכס ההר היא אחד האזורים היפים והמטופחים בכל איזור ירושלים, יש בה אויר צח הרבה ירוק ופסטורליה מרגיעה אשר תושביה נהנים ממנה על בסיס יומי. לצערינו גם את שלוותם של תושבי האיזור עשויים להפר מצבים לא נעימים של פריצות לרכבים, פריצות לבתים ועוד מצבים המצריכים מהם להזעיק  את שירותיו של מנעולן במבשרת ירושלים.

מתוקף העובדה שאנחנו עובדים באיזור ירושלים וכל ישובי הסביבה יש לנו את היכולת לעזור גם לתושבים אלו ולהזעיק מנעולן במבשרת ציון בפרק זמן מאוד קצר ומיידי.


קריטי שיהיה מנעולן במבשרת ציון 

ידוע לנו כי במקרים רבים גורם הזמן הוא קריטי והצורך במידיות אינו קפריזה של הלקוחות אלה הרבה פעמים מצוקה של ממש עקב סיטואציה שנוצרה והם חייבים בדחיפות סיוע של מנעולן במבשרת ציון. כמה מהמקרים שנתקלנו בהם (והאמינו לנו נתקלנו בסיטואציות רבות וטובות כאשר הזעיקו אותנו) למשל: לעיתים אנשים חייבים להגיע לישיבות שנוכחותן קריטית והעלות הכרוכה בהיעדרות שלהם בפגישה יכול להיות בעל ערך כספי אדיר, איבוד לקוח, יצירת רושם שלילי ועוד..  

נתקלנו במצב לא פשוט שדלת הבית נטרקה כאשר המטפלת יצאה רק לרגע להניח את בגד על גביי מתקן הכביסה שבגינה, כאשר בבית נותר תינוק קטן לבדו עליו המטפלת אמורה לשמור- מיותר לציין באיזו היסטריה פנתה אותה המטפלת לבקשת מנעולן במבשרת ציון ואין לנו איך לתאר איזו מצוקה ודרמה עברו עליה באותם רגעים.

אנחנו מודעים לעובדה שלא פעם השירות שלנו חייב להיות סופר מיידי והזמינות שלנו חשובה מאוד וקריטית. זה אפילו לא יהיה מוגזם לומר שבמצבים מסוימים זה עניין של "חיים ומוות"- ממש כך.. למשל: בסיטואציה אחרת פנה אלינו שכן טוב שביקש בדחיפות מנעולן במבשרת ציון על מנת לפרוץ דלת של שכנה קשישה וערירית שנהג לבקר מידי יום בביתה- מאחר ולא ענתה לטלפונים מזה 24 שעות הוא דאג והחיש לביתה מנעולן במבשרת ציון. כמובן שכאן נעזרנו וביקשנו את אישור המשטרה ואכן השכנה נמצאה במיטתה במצב רפואי קריטי, הוזמן אמבולנס וחייה ניצלו, פשוט כך.

לסיכומו של עניין חשוב לנו לציין כי כאשר אתם פונים אלינו ומזמינים מנעולן במבשרת ציון ברור לנו לגמריי הקריטיות של הזמינות וההגעה המהירה לביתם וחשוב עוד יותר מקצועיותו של המנעולן במבשרת ציון על מנת שייתן פתרון מיידי ככל הניתן וישיב לכם את הרוגע והשקט הנפשי שלכם על כנו.


טואול - אתרים באינטרנט