שרות 24 שעות 6 ימים בשבוע 

  חייגו עכשיו 0503017500

  1. דף הבית
  2. /
  3. שירותים
  4. /
  5. מנעולן
  6. /
  7. מנעולן בגבעה הצרפתית

מנעולן בגבעה הצרפתית

מהו פרק הזמן הסביר אמור לקחת למנעולן בגבעה הצרפתית להגיע אליכם מרגע הקריאה ועד הצלחתו לפרוץ את מנעול?

אז ראשית נתחיל בכך שהשאיפה היא תמיד שהמנעולן בגבעה הצרפתית יהיה מאוד זמין ויענה לטלפון הכי מהיר שיש ויגיב לקריאה שלכם בצורה הכי מהירה שניתן כדי לקצר לכם את זמן ההמתנה או השיבוש בהתנהלות היום יומית שלכם בעקבות התקלה שנוצרה.

יחד עם זאת נתייחס כאן לכמה פרמטרים שעשויים להשפיע על הזמן שייקח למנעולן בגבעה הצרפתית להגיע אליכם: נתחיל בשאלה האם הוא נמצא באמצע עבודה או שהוא זמין פנוי- יכול להיות שהמנעולן בגבעה הצרפתית ברגע זה ממש עוזר ללקוח אחר ואז ייקח לו מספר דקות לסיים את מלאכתו ולהתפנות ולצאת לנסיעה אליכם.

דבר שני שמשפיע הוא המרחק לצורך הדוגמא מנעולן שנותן שירות בגילה ירושלים או מנעולן בגבעה הצרפתית עשוי להתעכב עוד מספר דקות רק מעצם הנסיעה והמעבר בין ישוב לישוב ועד שיגיע לביתכם או לבית העסק שלכם.

דבר שלישי- מורכבות המנעול שעימו צריך להתמודד המנעולן בגבעה הצרפתית. לפעמים אנחנו נתקלים בהבטחות של נותני שירות שיטפלו בתקלה עד 25 דקות מרגע הקריאה הראשונית ועד שאותו מנעולן בגבעה הצרפתית הצליח לפתור את הבעיה. כאן נגיד שגם עבורנו זה בהחלט פרק הזמן שאליו אנחנו שואפים לתת לכם שירות של מנעולן בגבעה הצרפתית הטוב ביותר ובזמן המהיר ביותר אבל יחד עם זאת- במידה ולצורך הדוגמא המנעול שלכם הוא מורכב לפתיחה והוא מצריך עדינות ופעולות מיוחדות דבר שעשוי לקחת עוד מספר דקות בודדות של סבלנות, אנחנו תמיד נעדיף שהמנעולן בגבעה הצרפתית ישקיע אותם מאשר שיותיר את הרכוש שלכם עם נזק.

 

דבר  נוסף שעשוי להשפיע על זמן ההגעה הוא שעת הקריאה למנעולן בגבעה הצרפתית. אם יצרתם עימנו קשר בשעה 10:00 בבוקר או בשעה 16:00 אחה"צ, הריי שבשעת שיא הפקקים אנו עשויים להתעכב מספר דקות נוספות בדרכים עד שנגיע אליכם.

לסיכום נאמר שאם כל זה שיש מספר פרמטרים שמשפיעים על יכולתו של המנעולן בגבעה הצרפתית להגיע אליכם, אנחנו תמיד שואפים לצמצם ככל הניתן וככל שהדבר תלוי בידינו את משך הזמן עד הגעת המנעולן ובוודאי לצמצם את משך זמן הטיפול בתקלה וגם אם המתנתם מספר דקות נוספות מעבר למשוער אנא היו סבלניים ודעו כי אנו עושים הכל כדי לתת לכם את השירות הטוב ביותר בזמן הקצר ביותר.


טואול - אתרים באינטרנט